Konstitucijos pr. 26,
Vilnius

Aktuali informacija visiems nariams dėl Covid-19

Atsižvelgiant į plintančią informaciją dėl padidėjusio sergamumo Covid-19, ir atsirandančių vis naujų atvejų įvairiose viešose vietose norime jus informuoti:
1. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su NVSC (nacionalinis visuomenės sveikatos centras) stengdamiesi padėti jiems efektyviau dirbti su konkrečiomis situacijomis ir operatyviai reaguoti į teigiamus viruso atvejus.
2. Sporto klube apsilankius asmeniui, kuriam vėliau nustatytas teigiamas Covid-19 viruso testas, klubo veikla nebus stabdoma ir visi buvę klube asmenys nebus izoliuojami. Kiekvieną atvejį NVSC vertina individualiai. Nariai turėję sąlytį su sergančiuoju bus nedelsiant informuoti asmeniškai ir gaus visą informaciją dėl tolimesnių veiksmų.
3. Mes ir toliau laikomės padidintų higienos ir dezinfekavimo reikalavimų: naktį dezinfekuojamos patalpos, dušų, spintelių ir kilimėlių dezinfekcija po naudojimosi, periodiškai dezinfekuojame dažnai liečiamus paviršius (durų rankenas, laiptinės turėklus, elektros jungiklius, ir kt.), dirbantis personalas nuolat dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, nariams visose erdvėse prieinamos dezinfekavimo priemonės.

______________________________________________

Visų narių ir toliau prašome laikytis saugumo ir higienos reikalavimų, padėsiančių išvengti rizikos savo ir kitų atžvilgiu:
a. Nevykti į sporto klubą, jeigu turite viršutinių kvėpavimo takų ligų, ūmių žarnyno infekcijų ir kt. susirgimų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.);
b. Nuolat dezinfekuoti rankas: atvykstant į sporto klubą, einant į/iš persirengimo kambarių, treniruoklių salėje, grupinėse treniruotėse.
c. Būdami bendro naudojimo patalpose, kai neužsiimate sportinėmis veiklomis, laikytis saugaus ne mažesnio nei 2 metrų atstumo nuo kitų asmenų. Atstumas tarp dalyvių gali būti mažesnis, jei jie dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones);
d. Tuo metu, kai nesportuojat, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas).
e. Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę), vengti rankomis liesti veidą, akis, nosį, burną ir kt.;
f. Naudojantis sporto inventoriumi ir/arba sporto įranga, naudoti rankų antiseptikus – dezinfekuoti įrangą.
g. Informuoti sporto klubą administraciją, jeigu jums buvo nustatytas teigiamas Covid-19 testas.

#SPORTUOKIMEsaugiai