Naujo sezono atidarymas

 

Kviečiame visus į sporto ir pramogų fiestą – Naujo sezono atidarymą, vyksiantį rugsėjo 29 dieną. Tai puiki galimybė išbandyti kone visą Forum sporto klube siūlomų treniruočių spektrą – nuo Fitness dance ir Circle Fit, iki Pilates, jogos, įvairių funkcinių treniruočių, Tae-Bo ir tailandietiško bokso! Renginio metu kviesime varžytis smagiose sportinėse rungtyse, dalyvauti stalo teniso varžybose ar tiesiog atsipalaiduoti lounge zonoje. Nepamirštame ir vaikų – jų laukia specialios treniruotės bei žaidimai vaikų klube. Renginyje jūsų lauks šauniausių Forum sporto klubo trenerių būrys kartu su vedėju Rolandu Mackevičiumi bei specialiai renginiui paruošta intensyvia treniruočių bei pramogų programa. Gerą atmosferą palaikys gyva DJ muzika, o atokvėpio valandėlę praleisite sveikuolių bare. Bus daug prizų ir sveiko juoko! O po renginio, visi dalyviai galės atsipalaiduoti Forum sporto klubo SPA zonoje: pirtyse ir baseine. Visa tai galėsite patirti per vieną dieną!

Šiuo renginiu  mes su džiaugsmu jungiamės prie Europos sporto savaitės #BeActive, bei Europos Komisijos iniciatyvos skatinti europiečių fizinį aktyvumą, ir padėti atrasti sporto teikiamą džiaugsmą! Laukiame jūsų Forum sporto klube!

 

Renginys vyks rugsėjo 29d.,  10:00 – 15:00 val. 

Paskubėkite registruotis į treniruotes, nes vietų skaičius ribotas!

 

 

Forum sporto klubo nariams dalyvavimas nemokamas. Taip pat galioja ir Ryto, Vidudienio, bei Popietės narystės. Neturintiems Forum sporto klubo narystės 29d. bus taikomos specialios kainos vienkartiniams apsilankymams. Sekite naujienas Facebook’e.