Naujas sezonas

 

Naujo sezono atidarymas – tai puiki galimybė išbandyti kone visą Forum sporto klube siūlomų treniruočių spektrą – nuo Fitness dance ir Circle Fit, iki Pilates, jogos, įvairių funkcinių treniruočių, Tae-Bo ir tailandietiško bokso! Vaikų taip pat laukia specialios treniruotės bei žaidimai vaikų klube.

Renginį ves iškalbingasis Rolandas Mackevičius, kuris kartu su treniruoklių salės treneriais išbandys jūsų jėgas sportiškose rungtyse. Norintys pasitikrinti savo vikrumą ir taktiką, galės tai padaryti stalo teniso varžybose kartu su Lietuvos stalo teniso čempionu Gintautu Juchna.

Bus daug prizų ir sveiko juoko! Gerą atmosferą palaikys gyva DJ muzika, o atsikvėpti ir pasistiprinti galėsite sveikuolių bare. Treniruočių metu gaivinsimės mineraliniu vandeniu Hermis, na o po renginio, visi dalyviai galės atsipalaiduoti Forum sporto klubo SPA zonoje: pirtyse ir baseine. Ir visa tai patirsite per vieną dieną Forum sporto klube!

Šiuo renginiu mes su džiaugsmu jungiamės prie Europos sporto savaitės #BeActive, bei Europos Komisijos iniciatyvos skatinti europiečių fizinį aktyvumą, ir padėti atrasti sporto teikiamą džiaugsmą!

 

Paskubėkite registruotis į treniruotes, nes vietų skaičius ribotas!


Sekite naujienas Facebook’e. 

*Treniruočių tvarkaraštis gali nežymiai keistis.

Renginys vyks rugsėjo 29d.,  10:00 – 15:00 val. 

Forum sporto klubo nariams dalyvavimas nemokamas. Taip pat galioja ir Ryto, Vidudienio, bei Popietės narystės. 

Neturintiems Forum sporto klubo narystės 29d. bus taikomos specialios kainos vienkartiniams apsilankymams:

Vaikams iki 4m. – nemokamai

Vaikams nuo 4 – 16 m. – 8 Eur/ asm.*

Suaugusiems – 20 Eur/ asm.*

Šeimai (2 suaugę + 2 vaikai iki 16 m.) – 40 Eur /4 asm.*

*Apsilankymo kaina bus išskaičiuota iš narystės mokesčio, įsigyjant mėnesio ar ilgesnės trukmės narystę iki spalio 07 d.

Specialius vienkartinius apsilankymus galėsite įsigyti sporto klube renginio dieną (09.29d). 

 

Lauksime Jūsų sporto fiestoje!

Sekite naujienas Facebook’e.