Konstitucijos pr. 26,
Vilnius

Vaikams

Kol tėveliai pramogauja, vaikai nuobodžiauja? Anaiptol – Forum sporto klubas rūpinasi visais lankytojais – tiek dideliais, tiek ir mažais. Todėl tėvų patogumui ir vaikų džiaugsmui siūlome vaikų klubą “Čempionai”, į kurį kviečiame 3-12 m. mūsų klientų ir svečių vaikučius. Čia vaikai gali pramogauti jiems skirtoje erdvėje su profesionaliomis vaikų klubo instruktorėmis.

Vaikų klubą sudaro du kambariai, interjeras čia pritaikytas vaikams: baldai – minkšti ir saugūs, daug erdvės, galima žaisti judrius žaidimus, rengti estafetes, netrūksta žaislų bei vaikų sportinei veiklai skirto inventoriaus, o norinčiųjų pamankštinti protą laukia dėlionės, knygos, Lego kaladėlės ir piešimo reikmenys.

Vasarą dienos metu rengiame smagias vaikų sporto stovyklas, kurių metu vaikai aktyviai leidžia laiką ir įgyja naudingų įgūdžių: susipažįsta su įvairiomis sporto šakomis, išmoksta plaukti, ir, žinoma,  pramogauja bei susiranda naujų draugų.

Jei ieškote, kur švęsti vaiko gimtadienį, nedvejokite –vaikų klube „Čempionai“ ir baseine surengsime šaunią šventę, kuri ir vaikams, ir suaugusiems padovanos ilgai neišdilsiančių įspūdžių!

Mes pasirūpinsime, kad Forum sporto klubas dovanotų geras emocijas įspūdžius ir malonią patirtį ne tik suaugusiesiems, bet ir mažiesiems mūsų svečiams. Laukiame visos jūsų šeimos!

VAIKŲ KLUBO „ČEMPIONAI“ DARBO LAIKAS vasaros laikotarpiu:

Darbo dienomis: 16.00 – 19.00

Savaitgaliais: NEDIRBAME

Užsakymai telefonu: +370 5 2103 149