Konstitucijos pr. 26,
Vilnius

Vaikų plaukimo treniruotės

Nuo gegužės 31 d. kviečiame į vaikų plaukimo treniruotes. Būtina išankstinė registraciją į grupę. Ši registracija galios tik vasaros laikotarpiu. Treniruotes gali lankyti 7-12 m. vaikai, turintys galiojančią narystę.

Plaukimas nėra galutinis tikslas, tai labai įdomi kelionė.

Šiuolaikinių vaikų kasdienybėje mažai fizinio aktyvumo, daug laiko vaikai praleidžia tiesiog sėdėdami. Todėl reikėtų lankyti bent vieną sportinį būrelį. Kviečiame jūsų vaikus išmokti plaukti arba patobulinti savo įgūdžius, grupinėse plaukimo treniruotėse. Mokėti plaukti žmogui yra gyvybiškai būtina, šio įgūdžio reikės visą gyvenimą. Be to, plaukimas vienu metu ir stiprina, ir atpalaiduoja kūną, todėl yra labai universali sporto šaka.

Plaukimo pamokos gerina kūno balansą, nuima įtampą. Tėvai pastebi, kad pagerėja nevalgių vaikų apetitas, sustiprėja imunitetas. Reguliariai lankant plaukimą, gražiau formuojasi kūnas, didėja vaiko ištvermė, gerėja laikysena. Rekomenduojame plaukimo pamokas pradėti kaip mokslo metus – nuo rudens iki pavasario. Per tuos metus vaikas išmoks bazinių judesių, kvėpavimo technikos. Mes mokome ne tik pagrindinių 4 plaukimo būdų: varlyte, laisvu stiliumi, krauliu, delfinu. Mokome ir šokinėti į vandenį (čia paprastai smagiausia pamokos dalis), ištraukti daiktą iš dugno, nardyti vandenyje.

 

 

TRENIRUOČIŲ TRUKMĖ – 45 MIN.

 15:30 val. 16:30 val.
PIRMADIENIAIS ir TREČIADIENIAIS Vitalij ir Erika
REGISTRACIJA
Vitalij ir Miglė
REGISTRACIJA
ANTRADIENIAIS ir KETVIRTADIENIAIS Ilja ir Erika
REGISTRACIJA
Ilja ir Giedrė
REGISTRACIJA
PENKTADIENIAIS ir SEKMADIENIAIS
ŠEŠTADIENIAIS
SEKMADIENIAIS