Apie stovyklą

Forum sporto klubas kviečia vaikus į plaukimo stovyklą!

Jau 14-us metus iš eilės Forum sporto klubas kviečia 6-10 m. vaikus praleisti atostogas sportiškoje dienos stovykloje. Ypatingas dėmesys stovyklų metu skiriamas vaikų mokymui plaukti.

 

Pamainos trukmė – 5 dienos (pirmadienis – penktadienis), darbo laikas 8:00- 17:30. Skanų ir sveiką maistą 3 kartus per dieną vaikams tiekia restoranas „Terrazza“.

 

Stovyklos metu vaikams organizuojamos plaukimo, kvadrato, akrobatikos ir parkūro, mini futbolo, intervalinės rato ir kt. treniruotės. Po intensyvių sportinių užsiėmimų vaikams siūloma ramesnė, bet ne mažiau naudinga lavinanti ar kūrybinė veikla – lipdymas, lankstymas, piešimas, loginių užduočių sprendimas, vaikai meistrauja- žaidžia komandinius, stalo žaidimus.

Vaikus nuolat lydi profesionalios, rūpestingos ir patyrę instruktorės bei sporto treneriai.

Kiekvieną dieną organizuojamos 2 plaukimo treniruotės, kurių metu, pratimai parenkami atsižvengiant į vaikų amžių ir jau turimus plaukimo įgūdžius. Plaukimas padeda lavinti kūną, stiprina sveikatą, ugdo drąsą ir pasitikėjimą savimi. Dažnai vaikai lengvai išmoksta plaukti, o susiformavę įgūdžiai išlieka visam gyvenimui. Penktadienį- paskutinę stovyklos dieną valgome šventinį tortą, kiekvienam dalyviui įteikiamas stovyklos dalyvio diplomas.

Vasarą leiskime smagiai ir prasmingai – mokykimės ir tobulėkime kartu!