Konstitucijos pr. 26,
Vilnius

Apie stovyklą

Forum sporto klubas kviečia vaikus į plaukimo stovyklą!

„BASEINAS PILNAS LAIMĖS“

Jau 16-us metus iš eilės Forum sporto klubas kviečia 5-12 m. vaikus praleisti atostogas sportiškoje dienos stovykloje. Ypatingas dėmesys stovyklų metu skiriamas vaikų mokymui plaukti.

 

Pamainos trukmė – 5 dienos (pirmadienis – penktadienis), darbo laikas 8:00- 18:00. Skanų ir sveiką maistą 3 kartus per dieną.

 

Stovyklos metu vaikams organizuojamos plaukimo treniruotės baseine, kvadrato, kamuolių ir intervalinė rato treniruotės salėse ir lauko terasoje. Po intensyvių sportinių užsiėmimų vaikams siūloma ramesnė, bet ne mažiau naudinga lavinanti ar kūrybinė veikla – lipdymas, lankstymas, piešimas, loginių užduočių sprendimas, vaikai meistrauja, žaidžia komandinius, stalo žaidimus.

Vaikus nuolat lydi profesionalūs, rūpestingi ir patyrę instruktoriai bei sporto treneriai.

Kiekvieną dieną organizuojamos 2 plaukimo treniruotės, kurių metu, pratimai parenkami atsižvengiant į vaikų amžių ir jau turimus plaukimo įgūdžius. Plaukimas padeda lavinti kūną, stiprina sveikatą, ugdo drąsą ir pasitikėjimą savimi. Dažnai vaikai lengvai išmoksta plaukti, o susiformavę įgūdžiai išlieka visam gyvenimui. Penktadienį – paskutinę stovyklos dieną, valgome šventinį desertą, kiekvienam dalyviui įteikiamas stovyklos dalyvio diplomas ir prisimino suvenyras.

 

Vasarą leiskime smagiai ir prasmingai – mokykimės ir tobulėkime kartu!

 

KAINA:
5 DIENOS 275 10% nuolaidą suteiksime:
– Esamiems Forum sporto klubo nariams ir jų vaikams;
– Jei lankosi 2 ar daugiau vaikučių iš vienos šeimos;
– Ankstesnių stovyklų dalyviams.
10 DIENŲ 489
6 DIENOS (TIK BIRŽELIO 21-23 D. ir LIEPOS 07-09 D. pamainos kartu) 275
3 DIENOS (TIK BIRŽELIO 21-23 D. ir LIEPOS 07-09 D.) 165

 

 

 

UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS