Konstitucijos pr. 26,
Vilnius

D.U.K.

Kaip galiu įsigyti sporto klubo narystę?

Norėdami įsigyti Forum sporto klubo narystę, atvykite į sporto klubą, skambinkite tel. +370 616 36013 arba rašykite mums el. paštu info@forumfitness.lt.

Tam, kad paruoštume Jums narystę, turėtume žinoti jūsų asmens ir kontaktinius duomenis, pasirinktą narystės tipą, narystės pradžios datą ir mokėjimo sąlygas. Suderinę išvardintas sąlygas, atsiskaityti galėsite sporto klubo kasoje ar banko pavedimu.


Ar prieš įsigydamas narystę galiu išmėginti jūsų paslaugas nemokamai?

Tokios galimybės nėra, tačiau, jei nei karto nesilankėte Forum sporto klube ir svarstote apie narystės įsigijimą, atvykite, išmėginkite mūsų paslaugas, o išvykdami sumokėkite arba už vienkartinį apsilankymą, arba už narystę.


Kokiomis paslaugomis galiu naudotis įsigijus narystę?

Narystės suteikia teisę naudotis standartiniu paslaugų kompleksu: 25 m ilgio 3 plaukimo takų  baseinu su kaskadomis, saunomis, garinėmis, infraraudonųjų spindulių pirtimis, sūkurinėmis voniomis, atskiromis vyrų ar moterų spa zonomis, treniruoklių sale, įvadinio instruktažo paslauga treniruoklių salėje (įsigijus pirmąją narystę), lankyti grupinius užsiėmimus, žaisti stalo tenisą, naudotis sportine lauko terasa, persirengimo spintelėmis, rankšluosčiais, žolelių arbata baseine, geriamo vandens aparatais sporto klubo patalpose, nemokama MoVictus mitybos specialisto konsultacija (įsigijus 3 mėn. ar ilgesnę narystę).

VIP narysčių tipas papildomai suteikia:  5 nemokamus svečio vizitus per narystės mėnesį, VIP požeminę automobilių stovėjimo aikštelę (apsilankymo Sporto klube laiku – neviršijant 5 valandų), atskirus VIP persirengimo kambarius, chalatą, nemokamą sportinės aprangos skalbimą.


Kaip man išsirinkti geriausiai mano poreikius atitinkančią narystę?

Renkantis narystės tipą siūlytume įvertinti:

sportuotumėte vienas/a ar su šeima/antrąja puse;

kaip dažnai, kokiu dienos ar savaitės metu planuojate lankytis;

kokia narystės trukmė būtų tinkamiausia;

kokio paslaugų komplekso (standartinio ar VIP) pageidautumėte. Žr. atsakymą į ankstesnį klausimą.

Įvertinę savo poreikius, galėtumėte rinktis vieno žmogaus arba su vaiku (-ais), neriboto lankymo ar ribotas narytes: „Vidudienio“, „Nėščiujų“, „Kartų“. Ilgesnėms narystėms galime pasiūlyti mažesnę mėnesio kainą, tačiau jei daug keliaujate ar dėl kitų priežasčių sportuojate su pertraukomis, patartume rinktis trumpesnes narystes. Atkreipkite dėmesį, kad visos 3 mėn. ir ilgesnės narystės gali būti stabdomos (min 7 d., maks 30 d. per narystės laikotarpį). Jei jums nepakaktų standartinio paslaugų komplekso, pageidautumėte didesnio privatumo persirengimo kambariuose ar papildomų paslaugų, rekomenduotume pasidomėti mūsų VIP narystėmis.


Išvykstu, ar galiu stabdyti savo narystę?

Visos 3 mėn. ir ilgesnės narystės gali būti stabdomos. Minimali stabdymo trukmė 7 d., maksimali 30 dienų. Akcijų metu metinių narysčių turėtojams gali būti pasiūlyta galimybė stabdyti narystę iki 2 mėn. Dėl šios galimybės prašome teirautis registratūroje arba pardavimų vadybininko (-ės).


Noriu lankytis tik baseine, ar turite tokią narystę?

Į bet kurios narystės paslaugų kompleksą įskaičiuotos visos sporto klubo paslaugos (sąrašą rasite atsakyme į 3 klausimą), atskiros narystės tik baseino lankymui neturime.


Kodėl turiu mokėti už pirmą ir paskutinį narystės mėnesį?

Įsigydami ilgalaikę ( 3-12 mėn.) narystę,  galite pasirinkti atsiskaitymą dalimis. Pirmoji arba pradinė įmoka šiuo atveju visada apima ir paskutinį narystės mėnesį. Pavyzdžiui, pasirinkus atsiskaitymą kas mėnesį, pradinė įmoka bus mokama už pirmąjį ir paskutinį  t.y. už du narystės mėnesius, vėliau atsiskaitoma kas mėnesį už ateinantį narystės mėnesį. Kuo ilgesnį narystės laikotarpį renkatės, tuo mažesnę mėnesio kainą siūlome. Kad nebūtų piktnaudžiaujama renkantis ilgesnę narystę ir prieš laiką ją nutraukiant, su pradine įmoka visada apmokamas ir paskutinis narystės mėnuo. Nutraukiant narystę nepasibaigus jos galiojimo laikui, pradinė įmoka nėra grąžinama.


Kokie galimi atsiskaitymo būdai už jūsų paslaugas?

Atsiskaityti galite grynaisiais, kortele ar pavedimu. Prieš sumokėdami užsakykite pasirinktą narystę sporto klubo registratūroje ar pas pardavimų vadybininkus.


Nuo kokio amžiaus galima lankyti treniruoklių salę?

Treniruoklių salę savarankiškai galima lankyti nuo 18 m. Jaunuoliai nuo 16 iki 18 metų gali sportuoti treniruoklių salėje, tačiau jų tėvai prisiima bet kokią atsakomybę už savo vaikus, jų elgesį, bei bet kokį jų sveikatos sužalojimą. Vaikai nuo 14 iki 16 metų treniruoklių salėje gali sportuoti tik prižiūrimi tėvų pagal specialiai jiems sudarytą individualią treniruočių programą. Tėvai atsako už savo vaikų priežiūrą ir saugumą treniruočių metu. Jaunesniems nei 14 metų vaikams būti ir sportuoti treniruoklių salėje draudžiama, išskyrus individualios asmeninės treniruotės atvejus, kai sportuojama su trenerio pagalba ir nuolatine priežiūra.


Nuo kokio amžiaus galima įsigyti narystę?

Iki 3 m. amžiaus vaikai, lydimi tėvų, sporto klubą lanko nemokamai. Nuo 3 m. amžiaus įsigyjama „Vaiko“ ar kt. narystė.  Renkantis narystę siūlome atkreipti dėmesį  į  tai, kokio amžiaus vaikams rekomenduojami vieni ar kiti užsiėmimai, kokiose sporto klubo zonose vaikai gali būti vieni, be suaugusiųjų priežiūros.


Ar prie sporto klubo yra automobilių stovėjimo aikštelė?

Taip, yra vieša miesto stovėjimo aikštelė. Joje nustatytas specialus tarifas – 0,3 eur/val. Atsiskaityti už stovėjimą galite M. parking programėle (violetinė zona) arba automate kitoje gatvės pusėje.


Ar reikalinga registracija į grupines treniruotes?

Registracija yra būtina į visus grupinius užsiėmimus. Registraciją galite rasti:  Treniruočių grafike. Atsiradus kitam registracijos poreikiui, apie tai informuojame papildomai.


Ar galiu nutraukti savo narystę?

Taip, nutraukti narystę galima. Nutraukiant narystę nepasibaigus jos galiojimo terminui,  pradinė narystės įmoka bei įmokos už panaudotus narystės mėnesius nėra grąžinamos. Pradinė įmoka – tai pirmojo ir paskutinio narytės mėnesių kainų suma.


Ar galiu pasikeisti savo narystės tipą?

Taip, keisti narystės tipą galima. Keičiant pigesnį narystės tipą į brangesnį, sumokamas kainų skirtumas, jei brangesnė narystė keičiama pigesne, naujosios narystės galiojimas atitinkamai pratęsiamas. Prireikus pakeisti narystės tipą, prašome kreiptis į sporto klubo vadybininkus.


Kur ir kaip galiu išsirinkti asmeninį trenerį?

Išsamią informaciją apie Forum sporto klubo trenerius rasite sporto klubo tinklapyje, skiltyje Treneriai.


Ar visi grupiniai užsiėmimai yra nemokami?

Taip, visi grupiniai užsiėmimai yra įskaičiuoti į narystės ar vienkartinio apsilankymo kainą.


Aš niekada nesilankiau jūsų sporto klube, kas suteiks man informaciją kaip naudotis paslaugomis?

Prieš naudojantis sporto klubo paslaugomis prašome susipažinti su Sporto klubo taisyklėmis (sporto klube), kurios suteikia informacijos apie naudojimosi sporto klubo paslaugomis tvarką. Bendro pobūdžio informaciją, kaip naudotis sporto klubu, visada suteiks sporto klubo administratoriai.