Konstitucijos pr. 26,
Vilnius

Vaikams

Kol tėveliai pramogauja, vaikai nuobodžiauja? Anaiptol – Forum sporto klubas rūpinasi visais lankytojais – tiek dideliais, tiek ir mažais. Todėl tėvų patogumui ir vaikų džiaugsmui siūlome vaikų klubą “Čempionai”, į kurį kviečiame 3-12 m. mūsų klientų ir svečių vaikučius. Čia vaikai gali pramogauti jiems skirtoje erdvėje su profesionaliomis vaikų klubo instruktorėmis.

Vaikų klubą sudaro du kambariai, interjeras čia pritaikytas vaikams: baldai – minkšti ir saugūs, daug erdvės, galima žaisti judrius žaidimus, rengti estafetes, netrūksta žaislų bei vaikų sportinei veiklai skirto inventoriaus, o norinčiųjų pamankštinti protą laukia dėlionės, knygos, Lego kaladėlės ir piešimo reikmenys.

Vasarą dienos metu rengiame smagias vaikų sporto stovyklas, kurių metu vaikai aktyviai leidžia laiką ir įgyja naudingų įgūdžių: susipažįsta su įvairiomis sporto šakomis, išmoksta plaukti, ir, žinoma,  pramogauja bei susiranda naujų draugų.

Jei ieškote, kur švęsti vaiko gimtadienį, nedvejokite – vaikų klube „Čempionai“ ir baseine surengsime šaunią šventę, kuri ir vaikams, ir suaugusiems padovanos ilgai neišdilsiančių įspūdžių!

Kiekvienas vaikas, turintis narystę Forum sporto klube, vaikų klube lankosi nemokamai, o taip pat nuo rugsėjo 18 d. iki birželio mėn. jis gali lankyti įvairias sportines treniruotes, tinkamas jo amžiui

 • MUAY-THAI – mokoma savigynos pagrindų, treniruotės gerina fizinę formą, lavina vikrumą, reakciją, greitį, koordinaciją. 6-13 m. vaikams.
  Pirmadieniais ir trečiadieniais 17:00
 • STALO TENISAS – mokoma stalo teniso technikos pagrindų. Treniruojantis lavinamas pastabumas, vikrumas, ištvermė bei judesių koordinacija. 6-15 m. vaikams.
  Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:30
 • PLAUKIMAS – atskiros grupės pritaikytos įvairaus amžiaus vaikams. Treneriai pagal sugebėjimus dirba su skirtingus plaukimo lygius turinčiais vaikais. 5-14 m. vaikams.
  Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:15
  Pirmadieniais ir trečiadieniais 16:00
  P
  irmadieniais ir trečiadieniais 16:45
  Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:15
  Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:00
  Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:45
  Penktadieniais 17:00 ir sekmadieniais 16:00
 • JUNIOR FIT – Treniruočių metu stiprinami visi kūno raumenys, ugdoma taisyklinga laikysena, atliekami specialūs pratimai, kurie užkerta kelią plokščiapadystei ir stuburo iškrypimui, ar koreguoja šiuos ir kitus negalavimus. Treniruotė 4-8 m. vaikams.
  Antradieniais 18:00

Mes pasirūpinsime, kad Forum sporto klubas dovanotų geras emocijas įspūdžius ir malonią patirtį ne tik suaugusiesiems, bet ir mažiesiems mūsų svečiams. Laukiame visos jūsų šeimos!

VAIKŲ KLUBO „ČEMPIONAI“ DARBO LAIKAS VASAROS LAIKOTARPIU:

Darbo dienomis: 14:00 – 20:00

Savaitgaliais ir švenčių dienomis: 10:00 – 16:00

Užsakymai telefonu: +370 610 46618