Konstitucijos pr. 26,
Vilnius

Vaikams

Kol tėveliai pramogauja, vaikai nuobodžiauja? Anaiptol – Forum sporto klubas rūpinasi visais lankytojais – tiek dideliais, tiek ir mažais. Todėl tėvų patogumui ir vaikų džiaugsmui siūlome vaikų klubą “Čempionai”, į kurį kviečiame 3-12 m. mūsų klientų ir svečių vaikučius. Čia vaikai gali pramogauti jiems skirtoje erdvėje su profesionaliomis vaikų klubo instruktorėmis.

Vaikų klubą sudaro du kambariai, interjeras čia pritaikytas vaikams: baldai – minkšti ir saugūs, daug erdvės, galima žaisti judrius žaidimus, rengti estafetes, netrūksta žaislų bei vaikų sportinei veiklai skirto inventoriaus, o norinčiųjų pamankštinti protą laukia dėlionės, knygos, Lego kaladėlės ir piešimo reikmenys.

Vasarą dienos metu rengiame smagias vaikų sporto stovyklas, kurių metu vaikai aktyviai leidžia laiką ir įgyja naudingų įgūdžių: susipažįsta su įvairiomis sporto šakomis, išmoksta plaukti, ir, žinoma,  pramogauja bei susiranda naujų draugų.

Jei ieškote, kur švęsti vaiko gimtadienį, nedvejokite – vaikų klube „Čempionai“ ir baseine surengsime šaunią šventę, kuri ir vaikams, ir suaugusiems padovanos ilgai neišdilsiančių įspūdžių!

Kiekvienas vaikas, turintis narystę Forum sporto klube, vaikų klube lankosi nemokamai, o taip pat jis gali lankyti įvairias sportines treniruotes, tinkamas jo amžiui

 • MUAY-THAI – mokoma savigynos pagrindų, treniruotės gerina fizinę formą, lavina vikrumą, reakciją, greitį, koordinaciją. 6-13 m. vaikams.
  Pirmadieniais ir trečiadieniais 17:00
 • STALO TENISAS – mokoma stalo teniso technikos pagrindų. Treniruojantis lavinamas pastabumas, vikrumas, ištvermė bei judesių koordinacija. 6-15 m. vaikams.
  Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:30
 • PLAUKIMAS – atskiros grupės pritaikytos įvairaus amžiaus vaikams. Treneriai pagal sugebėjimus dirba su skirtingus plaukimo lygius turinčiais vaikais. 5-14 m. vaikams.
  Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:15
  Pirmadieniais ir trečiadieniais 16:00
  P
  irmadieniais ir trečiadieniais 16:45
  Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:15
  Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:00
  Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:45
  Penktadieniais 17:00 ir sekmadieniais 16:00
 • JUNIOR FIT – Treniruočių metu stiprinami visi kūno raumenys, ugdoma taisyklinga laikysena, atliekami specialūs pratimai, kurie užkerta kelią plokščiapadystei ir stuburo iškrypimui, ar koreguoja šiuos ir kitus negalavimus. Treniruotė 4-8 m. vaikams.
  Trečiadieniais 18:00

Mes pasirūpinsime, kad Forum sporto klubas dovanotų geras emocijas įspūdžius ir malonią patirtį ne tik suaugusiesiems, bet ir mažiesiems mūsų svečiams. Laukiame visos jūsų šeimos!

VAIKŲ KLUBO „ČEMPIONAI“ DARBO LAIKAS:

Darbo dienomis: 14.00 – 20.00

Savaitgaliais ir švenčių dienomis: 10.00 – 16.00

Užsakymai telefonu: +370 5 2103 149