Konstitucijos pr. 26,
Vilnius

Vaikų gimtadienio šventė

Vaikų klubas „Čempionai“ – šauniausia vieta įspūdžių kupinai vaikų gimtadienio šventei! Siūlome skirtingas, smagias ir aktyvias veiklas trijose erdvėse atsižvelgiant į vaikų amžių: sportas, žaidimai, baseinas, vaišės ir kitos pramogos. Jauniesiems šventės dalyviams patiks linksma ir išradinga renginio programa, o smagiausia jos dalimi neabejotinai taps šėlionės baseine!

 

 

Mūsų siūloma šventės programa:

 

Pirmoji valanda – sportas ir žaidimai! (sporto salėje*)

 

4-7m. Pačius mažiausius įtrauksime į nesudėtingus, judrius, linksmus žaidimus, pasitelkiant sporto inventorių: didžiuosius ir jogos kamuolius, bosu platformas, kūgelius, lankus ir kt.

8-12m.   Aktyvūs sportiniai žaidimai, kliūčių ruožas – viena mėgstamiausių vaikų pramogų! Vaikų laukia išradinga ir įtraukianti programa, kurią ves patyrę vaiku klubo instruktoriai. Iššūkis, azartas, netikėtos ir smagios užduotys ilgam liks šventės svečių atmintyje!

 

*D.D. gimtadienio programos eiga gali būti keičiama pagal bendrą grupinių užėmimų tvarkaraštį, priklausomai nuo salių užimtumo.

 

   

 

Antroji valanda – linksmybės baseine!

 

Mažiausiesiems skirtas seklus (apie 50 cm gylio) baseinas su šiltesniu vandeniu (32 C) ir negili didžiojo baseino zona (29 C).
Mokantys plaukti vaikai taip pat gali naudotis pirmu baseino takeliu (1,20  – 1,75m.).  Panorę pailsėti nuo šėlsmo baseine, vaikai galės išbandyti “Jacuzzi” (burbulinę vonią) ir atsigaivinti lietuviškų žolelių arbata.

 

 

 

 

Trečioji valanda – vaišės ir pramogos!

 

Visi svečiai kviečiami vaišintis ir linksmintis gimtadienio kambaryje. Atsižvelgiant į jūsų norus galime suorganizuoti protmūšį, karaokė, interaktyvius žaidimus ar bendrą sveikinimą gimtadienio kaltininkui!
Užkandžius ir gėrimus galite atsinešti patys arba užsisakyti vietoje iš Forum Palace esančio restorano.

 

  

 

Gimtadienius galima užsisakyti vaikų klube „Čempionai“ arba tel. +370 610 46618.  Būtina išankstinė rezervacija. Pirmadieniais – ketvirtadieniais švenčių neorganizuojame.

 

Forum sporto klube jūsų lauks šventei parengtas gimtadienio kambarys. Į šventę galite pasikviesti savo fotografą, animatorių, personažą, vizažistą arba kitus pramoginei programai reikalingus asmenis.

 

Pasirūpinsime ir kvietimais – rezervavusiems gimtadienio šventę mūsų sporto klube esame paruošę elektroninius bei spausdintus gimtadienio kvietimus.

Svarbu! Prašome apsirengti patogiais, judesių nevaržančiais drabužiais, su savimi turėti sportinę avalynę, maudymosi kostiumėlį/glaudes, šlepetes ar kitą avalynę neslystančiu padu baseinui, plaukimo kepuraitę. Nemokantiems plaukti vaikams rekomenduojame atsinešti plaukmenis ant rankų ar liemenę. Gimtadienio paslauga naudotis leidžiama tik iš anksto atidžiai susipažinus su šiomis Taisyklėmis.

 

Apmokėjimas. Gimtadienio šventės kaina – 199 Eur 10 vaikų grupei, nuo 11 vaikų papildomai mokama 16 Eur/1 asm. Jei gimtadienį švenčia Forum sporto klubo narys, jam mokėti nereikia. Kiekvienas papildomas pusvalandis – 25 eur.

Į gimtadienio kainą įskaičiuota: 3 val. trukmės vaikų klubo sporto instruktorės priežiūra, vaikų gimtadienio kambario, salės nuoma, rankšluosčiai.

Rezervuojant gimtadienio šventę reikia sumokėti 50 Eur avansą, kuris yra negrąžinamas, jei planai pasikeistų, šventės datą galima keisti iki jūsų šventei tinkamos arba sumokėtą avanso sumą išnaudoti sporto klubo paslaugoms (treniruotėms ir baseinui).

Atsiskaityti galite banko pavedimu, taip pat – grynaisiais arba kortele atvykę į sporto klubą. Likutinė suma mokama sporto klube po gimtadienio.

Ieškote ekologiškų ir sveikų užkandžių savo šventei? Išbandykite mūsų partnerių “Confetti” siūlomus sveikus, subalansuotus maisto produktus ir skanėstus be dažų, chemijos ar cukraus!

Mums nepaprastai smagu dovanoti šventę Jums ir Jūsų vaikučiams, todėl maloniai laukiame visų, norinčių gimtadienį sutikti mūsų vaikų klube. Pažadame daug šypsenų ir ilgai neblėsiančių įspūdžių!